Südantsoojendav lugu ühe naise päritolu ja kadunud mineviku otsingutestJulianna töötab Londonis tele- ja filmistatistina. Hispaanlannast ema hülgas ta, kui Julianna oli väike tüdruk, ja lõunamaalastest sugulastega ei ole ta kuigivõrd kokku puutunud. Ootamatult saabub onu Arturolt kiri ettepanekuga hoolitseda mõnda terve suvi tema vana majakese eest Analuusias. Julianna haarab rõõmuga kinni võimalusest veeta kolm kuud Hispaania rannikul ja oma päritolu kohta rohkem teada saada.

Onu majakest korrastades saab Julianna rohkem teada ema töö kohta lähedal asuvas filmistuudios. Ta õpib tundma ka naabreid, eriti nägusat ja salapärast kõrvalmajas elavat kunstnikku.

„Maja Hispaanias“ on südamlik lugu Julianna juurte ja päritolu avastamise teekonnast. Raamat on ladus lugemine, ühtaegu emotsionaalne ja innustav. Mulle meeldisid kõik tegelased ja hoidsin pöialt, et Julianna iseendani jõuaks. Onu Arturo oli salapärane, aga tundsin kogu aeg, et ta peab silmas seda, mis on Juliannale parim.

Maastiku ja majakese, randade ja filmistuudio kirjeldused on eriti nauditavad. Mul oli tunne, nagu oleks mind Hispaania rannikule tõstetud, raamat tekitas tõelise puhkuse tunde.

Digiread

- Reklaam -spot_img

Jaga oma arvamust raamatu kohta

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia