Annie Ward. Valetajate klubi


Annie Ward, „Valetajate klubi” tõlkinud Ülle Jälle, Eesti Raamat, 324 lk.

Avaldanud: Triinu raamatublogi

Siin on mitu peategelast. Natalie, kes töötab elitaarses Falconi Akadeemia erakoolis direktori assistendina. Brooke on ilus, rikas ja harjunud saama seda, mida tahab. Asha on kinnisvaramaakler ja pabistaja. Brooke’i ja Asha tütred õpivad mõlemad Falconi Akadeemia erakoolis. Nad võiksid olla sõbrad, aga Brooke’ile ei meeldi, et Asha tüdruk tahab sama kõrgkooli kohta, mida tema tütar. Asha kahtlustab, et tema mehel on Brooke’ga armulugu. Siis on siin veel erakooli seksikas jalgpallitreener Nick, kelle ümber tegelikult trall käib.

“Siin oli saladusi ja intriige, mööda rääkimist ning valesti aru saamist.”

Natalie on Nicki armunud, Brooke tahaks temaga rohkem suhelda ning Asha sooviks, et mees aitaks ta tütre parimasse kooli.

Ühel päeval aga juhtub midagi ning kooli kutsutakse kiirabi ja politsei.

„Valetajate klubi” on põnev lugemine, mida ei saa käest panna. Palju ei saa raamatust jutustada, sest muidu pole huvitav lugeda. See oli just sellist sorti põnevik nagu mulle meeldib. Siin oli saladusi ja intriige, mööda rääkimist ning valesti aru saamist. Ausalt öeldes ei meeldinud mulle otseselt ükski neist tegelastest, aga nad olid huvitavad karakterid. Pealispinna all on nii mõndagi peidus ja igav nende seltsis ei hakanud. Kõik siin valetasid ja neil olid omad saladused, mis lõpuks tähendas ühe jaoks katastroofi.

Mina igatahes soovitan lugeda.

Digiread

- Reklaam -spot_img

Jaga oma arvamust raamatu kohta

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia