Ajalehetüdrukud (Peainspektor Ketti sarja 1.raamat)


Alex Smith, „Ajalehetüdrukud” tõlkinud Ülle Jälle, Eesti Raamat, 266 lk.

Avaldas Reelika (Raamaturiiulike)

Ainus juhtum, mida ta lahendada ei suutnud, oli see, mis ta viimaks murdis. Peainspektor Robert Kett pole suutnud leida ja päästa oma röövitud abikaasat ning see painab teda. Ta lahkub Suur-Londoni politseijaoskonnast ja kolib oma kolme väikese lapsega Norwichi, lootes oma räsitud perekonda tervendada. Ent rahu ei kesta kaua. Linnas on kaduma läinud kaks ajalehetüdrukut ja niidiotsad osutavad sariröövijale. Kett satub oma karjääri ühe süngeima juurdluse keskele, mis viib ta vastamisi kohutava julmusega. Juurdlus võib aidata välja selgitada hirmsa tõe tema naisega juhtunu kohta. Esimene raamat peainspektor Ketti krimipõnevike sarjast. Hirmuäratav ja käestpandamatu, „Ajalehetüdrukud“ on ametlikult „haarav debüüt!“ (JD Kirk) ja „kõige põnevam krimikirjanduse debüüt, mida sel aastal lugenud oleme!“ (ThrillingFiction).

“Põnev ja pöördeline lugu igatahes. Mul on siiralt hea meel, et selle loo loetud sain.”

Seekordne lugu viis mind kokku peainspektor Robert Kettiga. Ainus juhtum, mida ta lahendada ei suutnud oli just see, mis ta murdis. Ta pole suutnud leida ja päästa oma röövitud abikaasat ja see painab teda. Ta on just kolinud Norwichi, kui ta leiab end taaskord lahendamas üht kadumisjuhtumit. Kas ta suudab tüdrukud leida, enne kui nendega midagi halba juhtub?

Olles juba kord selle looga alustanud, oli tõesti väga raske seda käest ära panna. Ju ma olen siis selliste mõõdukas tempos kulgevate krimkadega juba harjunud. Lugemist alustades tundsin, et lugu on pisut aeglane ka minu jaoks kuid, mida rohkem ma lugesin seda põnevamaks lugu pööras. Kuna lugemist on palju siis ka aega kõige jaoks ei paista jätkuvat, kuid annan endast parima, et taas oma tavapärasele lugemislainele tagasi saada.

Mina igatahes ootan juba järgmise osa ilmumist eesti keeles ja loodan, et see juhtub peagi. Minu jaoks oli Robert väga sümpaatne politseinik ja temaga koos oli väga põnev seda kadumisjuhtumit uurida.

Aitäh kirjastusele Eesti Raamat ja muidugi ka autorile, kes meieni selle põneva loo on toonud. Igatahes on goodreadsi andmeil selles sarjas veel 10 osa, seega on mida oodata.

Põnev ja pöördeline lugu igatahes. Mul on siiralt hea meel, et selle loo loetud sain.

 

Digiread

- Reklaam -spot_img

Jaga oma arvamust raamatu kohta

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia